Simona Kijonková zvítězila v anketě TOP ženy Česka v kategorii TOP podnikatelka

Leden 2019 – Simona Kijonková, zakladatelka a majitelka Zásilkovny, zvítězila v anketě Hospodářských novin TOP ženy Česka 2018 v kategorii TOP podnikatelka. Anketa se v letošním roce konala již po čtrnácté. Jejím cílem je ocenit úspěšné a odvážné dámy ze světa byznysu a veřejné sféry. Dvacetičlenná porota složená z ředitelů firem, vysoce postavených manažerů či podnikatelů letos vybírala z více než pěti set nominovaných. Odborníci v anketě hodnotí mimo jiné to, jaký má žena vliv v daném oboru, její podnikatelský příběh či společenský přínos.

“Zařadit se mezi nejúspěšnější ženy českého byznysu je pro mě velká čest, a to i s ohledem na skutečnost, že Zásilkovně je pouhých 8 let. Bez mé úžasné rodiny, skvělého týmu Zásilkovny a všech, kteří mi věřili a podporovali mě, bych titul TOP podnikatelka Česka určitě nezískala, proto jim patří můj velký dík. Toto ocenění je pro mě zároveň také velkým závazkem a slibem, že našim zákazníkům budeme přinášet lepší, kvalitnější a cenově dostupné služby i nadále,“ říká Simona Kijonková.

Společnost Zásilkovna, která patří do holdingu Packeta, roste kontinuálně osm let, působí ve 12 zemích a má 500 zaměstnanců. V roce 2017 dosáhl obrat Zásilkovny 470 milionů Kč. Očekávaný obrat v roce 2018 je 790 milionů korun.