BT Tyro SHE100 – nová hvězda těsných prostor od Toyoty

Praktická li-ionová baterie ve standardu, výborná manévrovatelnost, excelentní zdvih pro vozík této nejmenší kategorie ručně vedených zakladačů a v neposlední řadě velmi konkurenční pořizovací cena jsou hlavními taháky zajímavé novinky od světové jedničky v manipulaci. Vozík BT Tyro disponuje nosností 1 000 kg a je vybaven všemi potřebnými funkcemi pro bezpečnou a efektivní manipulaci.

Vozíky nejnovější řady BT Tyro jsou ideální pro práci v méně intenzivních, lehkých až středně náročných výrobních a skladových provozech. Díky výkonovým a cenovým parametrům přinášejí těmto aplikacím nákladově optimální řešení manipulace.

Úspornou lionku nabijete rychle, kdekoli a kdykoli

Nízká spotřeba energie – pouhých 0,46 kWh/hod. – je dosažená díky nízké hmotnosti vozíku (565 nebo 594 kg včetně baterie) a úsporné vestavěné li-ionové baterii. To znamená levnější provoz, nižší emise CO2 a delší provoz na jedno nabití. Li-ionové baterie se dobíjejí v krátkých intervalech, ale dojde-li k hlubšímu vybití, trvá plné nabití na 100 % kapacity baterie pouze 2,5 hodiny. Vestavěná nabíječka 24 V/60Ah je určená pro rychlé a pohodlné příležitostné nabíjení přímo v místě používání.

Kompaktní rozměry a vysoké zbytkové nosnosti

BT Tyro SHE100 nabízí příznivé konstrukční parametry (šířka 800 mm jako kratší strana EUR palety, délka pouhých 560 mm a zkosené rohy šasi) a je vybaven celou řadou funkcí na podporu výborné manévrovatelnosti, která je klíčovým předpokladem pro plnohodnotné využití vozíků této třídy a výkonnosti. Díky velmi krátké celkové délce 1 710 mm a poloměru otáčení pouhých 1 350 mm zvládne práci v uličce široké jen 2 145 mm. Rychlost pojezdu činí standardních 4,2 až 4,5 km/hodinu.

90° úhel natočení řídicí oje je přesně takovým prvkem, který obsluha při každodenní práci v uličkách, při obsluze výrobních technologií nebo i při nakládce vozidel ocení.

Velmi atraktivní nabídku umocňuje výběr ze dvou typů duplexových stožárů s výškou zdvihu 2 900 mm nebo 3 600 mm, se zbytkovou nosností pro tento segment velmi solidních a užitečných 500 kg ve výšce nad 3 metry.