Alza v Praze otevírá inovovaný Apple Shop

E-shop Alza.cz chystá o víkendu slavností otevření zbrusu nové značkové prodejny Apple produktů, tzv. Apple Shopu. Vznikl přestavbou oblíbené expozice showroomu v pražských Holešovicích a svým designem i nabídkou služeb bude patřit k nejmodernějším v regionu střední a východní Evropy. Pro první návštěvníky jsou navíc připraveny atraktivní soutěže o poukazy na nákup i slevy na vlajkové modely.

Nový Apple Shop se v nejfrekventovanější prodejně Alzy otevře už tento pátek 10. března, a to hned úderem 8. hodiny ranní. Kdo si přivstane, bude mít možnost jako první zakoupit vybrané modely se slevou až 20 %  včetně MacBook Air 13″ a iPhone 14 Pro  nebo si zasoutěžit o dárkové poukazy v hodnotě až 20 tisíc korun. Velkým lákadlem bude bezesporu také rozšířená nabídka Apple portfolia k vyzkoušení, možnost osobní konzultace a školení a v neposlední řadě také vylepšený design prodejny, který se maximálně přibližuje prostředí stylových zahraničních Apple Stores. 

“V rámci nového Apple Shopu se mohu zákazníci seznámit s kompletní nabídkou výrobků Apple dostupných na českém trhu, a to včetně horkých novinek. Na ploše 75 m2 si mohou vyzkoušet přes sedmdesát produktů od posledních telefonů iPhone, přes MacBooky, Apple Watch až po originální příslušenství a poradit se o nich přímo s odborníky z firmy Apple. V rámci nadstandardních služeb se budou na prodejně pořádat i různá školení, například jak pořídit ty nejlepší fotografie díky iPhone nebo jak zlepšit efektivitu na Macu. Proškolení pracovníci také ochotně pomohou se základním nastavením, aby mohl zákazník své zařízení začít ihned používat,” říká ředitel prodejní sítě Alza.cz Ondřej Fabiánek. 

Po stránce designu zaujme v inovovaných prostorách na první pohled především nová velkoplošná digitální stěna s prezentací Apple novinek. Vylepšené uspořádání shop-in-shopu zase přináší více místa pro zákazníky i pro výstavku většího počtu produktů jako Mac mini či širšího portfolia značkového příslušenství. Většina zboží bude přitom dostupná skladem přímo na prodejně.