RADEK DUDA NOVÝM COUNTRY MANAGEREM DIVIZE LETECKÝCH A NÁMOŘNÍCH PŘEPRAV

Leden 2019 – Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic má nového Country Managera pro Air & Sea Logistics – za divizi leteckých a námořních přeprav bude v České republice zodpovědný Radek Duda.

Na pozici Country Managera divize leteckých a námořních přeprav společnosti DACHSER Czech Republic bude Radek Duda (41) řídit zkušený tým této divize s cílem prohlubovat dobrou pověst na trhu, rozšiřovat zákaznické portfolio i produktovou nabídku a ještě lépe využívat potenciálu spolupráce s divizí Evropské logistiky společnosti DACHSER.

Radek Duda vystudoval Fakultu dopravní ČVUT v Praze. Po studiích nastoupil do společnosti Maersk Line, kde po dvouletém působení v české pobočce převzal vedení bratislavského týmu zákaznické péče tohoto dánského rejdaře. Svoji kariéru v logistice dále rozvíjel ve společnosti DB Schenker, kde sedm let působil na pozici Country Ocean Freight Managera a byl zodpovědný za námořní divizi společnosti v České republice. Do společnosti DACHSER Czech Republic přichází z francouzské firmy Petit Forestier, jejíž obchodní zastoupení v České republice zakládal a přes dva roky stál v jejím čele jako Country Manager.