DACHSER má nového manažera controllingu

Listopad 20018 – Mezinárodní logistický provider DACHSER Czech Republic jmenoval nového vedoucího oddělení controllingu. Stal se jím Ondřej Dvořák, který ve společnosti působí už od roku 2007. Na nové pozici bude zodpovědný za analýzy a statistické vyhodnocování provozních dat společnosti a vývoj nových controllingových nástrojů s cílem dalšího zvýšení efektivity logistických i administrativních úkonů společnosti.

Ondřej Dvořák (32) vystudoval Střední školu informatiky a služeb ve Dvoře Králové se specializací na aplikovanou informatiku. Svoji kariéru ve společnosti DACHSER zahájil v roce 2007 na kombinované pozici obchodníka a pracovníka zákaznického servisu na pobočce DACHSER Hradec Králové. Během následujících jedenácti let působil na operativních a administrativních pozicích v oddělení charterových přeprav a zákaznického servisu, později jako sales executive. V roce 2017 absolvoval interní školení CRAS (DACHSER Controlling Road, Air & Sea) a stal se součástí oddělení controllingu s odpovědností za pobočku v Hradci Králové. Od nynějška působí jako vedoucí controllingu pro celou Českou republiku.

Jeho nová pozice zahrnuje systematické provádění analýz a statistik provozních dat společnosti v České republice. Ondřej Dvořák bude zodpovědný i za rozvoj controllingových znalostí a nástrojů společnosti a reporting.