STILL ČR, spol. s r.o.

Firma:

STILL ČR, spol. s r.o.

Adresa:
Štěrboholská 102, 102 19 Praha 10 – Hostivař

Kontakty:

Kontaktní osoba:
Ing. Šprojcar Karel
Telefon: +420 602 502 094, centrála 274 001 411
Email:  info@still.czkarel.sprojcar@still.cz
Web: www.still.cz

STILL – je předním poskytovatelem inteligentního řízení intralogistiky

STILL již dlouhou dobu patří k vedoucím dodavatelům vysokozdvižných vozíků, plošinových vozíků, tahačů a nejmodernějších systémů intralogistiky. Více než 8000 zaměstnanců, 4 výrobní závody, 14 poboček v Německu, 20 dceřiných společností v zahraničí a celosvětová síť prodejců – to je mezinárodní úspěšná činnost společnosti STILL. S nejvyšší kvalitou, spolehlivostí a inovativní technikou plní STILL požadavky malých, středních a velkých podniků, dnes i v budoucnu.

STILL nabízí čelní, boční a čtyřcestné vysokozdvižné vozíky, ručně vedené vozíky, vozíky pro obsluhu regálů, regálové systémy, pronájem a prodej použité manipulační techniky, servisní služby, různé druhy financování, softwarová řešení a další systémová řešení pro intralogistiku..

STILL zajišťuje díky kvalitě a rychlému servisu vysokou disponibilitu. Naše výrobky jsou při ovládání uživatelsky příjemné a tím šetří čas. Pomocí analýzy toku materiálu a informací přímo na místě můžeme našim zákazníkům nabídnout velmi individuální řešení.

Díky inovativním a inteligentním nápadům můžeme dostát naší zodpovědnosti za ochranu životního prostředí. Program na úsporu energií Blue-Q například umožňuje u našich zařízení úsporu 10-20 procent při stejném užitečném výkonu.

Naši kompetentní pracovníci jsou pro vás vždy to správnou kontaktní osobou, protože osobní kontakt je základem dlouhodobého obchodního vztahu.

admin
Author: admin