MTM Transport a.s.

Firma:

MTM Transport a.s.

Adresa:                                                                                                                                      K Zyfu 910, Ostrava – Hrabová, 720 00

Kontakty:

Kontaktní osoba:                                                                                                                               Martin Miarka – prodej, marketing – +420 596 753 567 – martin.miarka@mtmtransport.cz              Lukáš Jasinski – dispečer – +420 725 392 666 – lukas.jasinski@mtmtransport.cz              Radek Bednarčik – dispečer – +420 725 392 665 – radek.bednarcik@mtmtransport.cz          Patrik Motyka – dispečer – +420 725 392 664 – milan.frydecky@mtmtransport.cz

Email: info@mtmtransport.cz

Web: www.mtmtransport.cz

 

Náš kolektiv působí na českém trhu od roku 2004 a od samého začátku jsme se orientovali na přepravy do/ze skandinávských zemích. Hlavně díky našim zkušenostem s těmito trhy a kvalitou našich služeb jsme si rychle získali pevné místo na trhu hlavně v segmentu těchto přeprav. Na základě těchto zkušeností a získané reputaci v těchto směrech jsme naše služby rozšířili i do dalších destinací. Dnes pokrýváme celou Evropu, ale největší objem zásilek směřuje tradičně do celé Skandinávie a do Pobaltí, Ukrajiny, Ruska a jeho bývalých zemí. Od března 2014 jsme rozšířili svou činnost i na území Bulharska, Rumunska a Řecka.

Díky našim osvědčeným partnerům a jejich široké distribuční síti dokážeme dnes nabídnout přepravu jakékoliv zásilky v těchto relacích i v režimu door to door. Vždy nabízíme jen kvalitní a ověřené služby.

Sídlo společnosti je v Ostravě, kde máme i hlavní distribuční sklad. Další distribuční místo, které používáme pro rozvoz a svoz našich zásilek máme v Praze – Horních Počernicích.

Díky počtu návěsů v našem systému pokrýváme dnes celou Českou republiku jak pro celovozové zásilky tak pro dokládkové partie a sběrnou službu.

CO NABÍZÍME?

Nabízíme celokamionové přepravy, dokládkový systém a pravidelné sběrné linky. Se stále se zvyšujícím počtem přeprav v minulých letech jsme byli nuceni zvýšit i kapacitu naší společnosti. Dnes kontrolujeme týdně několik desítek návěsů hlavně v relaci Skandinávie, Pobaltí, Ruska a jeho bývalých republik.

Nabízíme denní odjezdy našich kamionů, včetně dokládek. Sběrné linky organizujeme s týdenními odjezdy jak ze směru z CZ tak v importním směru.

Sběrné linky jsou konsolidovány přes naše sklady v Praze či v Ostravě podle polohy místa nakládky a vykládky. Všechny vozidla máme v neustálém kontaktu přes GPS lokalizaci a přes přímé spojení mobilním telefonem. Díky tomuto systému jsme schopni vždy pohotově reagovat na všechny dotazy ze strany našich zákazníků.

michal
Author: michal