Linde Material Handling ČR s. r. o.

Firma:

Linde Material Handling ČR s. r. o.

Adresa:                                                                     Polygrafická 622/2, Praha 10 – Malešice

Kontakty:
Kontaktní osoba: Ing. Vladislav Záveský, Product manager
Telefon: +420 271 078 111
Email: linde@linde-mh.cz
Web: http://www.linde-mh.cz

Kontakty naleznete zde: http://www.linde-mh.cz/kontakty.asp

Linde Material Handling Česká republika s.r.o. dodává nízkozdvižné a vysokozdvižné vozíky, náhradní díly a regály a regálové systémy na míru, poskytuje autorizovaný servis vozíků a komplexní služby a poradenství v oblasti manipulační techniky, navrhuje optimalizaci flotily a logistická řešení.

Linde Material Handling ČR je nejen zkušeným dodavatelem a expertem na manipulační techniku, poskytovatelem komplexních poprodejních služeb a řešitelem logistických problémů, ale především spolehlivým partnerem, který je Vám vždy nablízku.

Značka manipulační techniky Linde byla od roku 1990 na českém trhu výhradně zastupována firmou Liftec Global, kterou v roce 2003 převzal německý koncern Linde AG. Na slovenském trhu zajišťuje stejné obchodní aktivity společnost Linde Material Handling Slovenská republika s.r.o.

V roce 2006 se celá divize Material Handling od koncernu Linde AG osamostatnila pod názvem KION Group a byla převzata investičními společnostmi Kohlberg Kravis Roberts & Co. a Goldmann Sachs Capital Partners. Nyní je divize Linde Material Handling součástí koncernu KION GROUP AG se sídlem v německém Wiesbadenu.

Rok 2006 byl pro LMH ČR a naše zákazníky významný také v tom, že jsme se stali držitelem certifikátu pro systém managementu jakosti dle EN ISO 9001:2000 pro obor platnosti Nákup a prodej manipulační techniky včetně poprodejních služeb.

Hlavní sídlo společnosti Linde Material Handling Česká republika s.r.o. ČR je v Praze, kde je také umístěno centrální servisní středisko. Hustá síť prodejních a servisních poboček plně pokrývá celé území České republiky. Naše ostravská pobočka má navíc rozsáhlé servisní a skladové zázemí a specializuje se na pronájem a prodej použitých vozíků. Na jižní Moravě máme navíc specializovanou servisní dílnu ve Velkých Bílovicích.

V červnu 2008 byla otevřena pobočka Linde v Teplicích, zaměřená na podporu servisu v regionu a pronájem vysokozdvižných vozíků. Stejně jako v Ostravě a Velkých Bílovicích, i tato pobočka disponuje svojí pronájemní flotilou a skladem náhradních dílů.

V roce 2015 jsme otevřeli novou pobočku v Plzni, která je zaměřená na pronájemvysokozdvižných vozíků a další manipulační techniky v regionu, kde přináší okamžité řešení logistických potřeb zákazníků. Portfolio služeb pobočky zahrnuje rovněž poradenství v oblasti manipulační techniky, optimalizace flotily a logistických řešení včetně dodávek skladů na klíč.

 

admin
Author: admin