Jungheinrich získal ISI Automation, specialistu na automatizaci

at Keller & Kalmbach, 91161 Hilpoltstein

Únor 2019 – Společnost Jungheinrich AG z Hamburgu převezme společnost ISI Automation GmbH & Co. KG se sídlem v Lemgu ve Východním Vestfálsku.

Specialista na automatizační řešení na klíč se tak stane součástí jednoho z předních poskytovatelů intralogistických řešení. Produkty ISIPlus® a ISIPro® rozšíří portfolio v oblasti mezi ERP systémy a samotnými výrobními provozy.

Dr. Rosenbach, člen představenstva divize Logistických systémů ve společnosti Jungheinrich, vysvětluje: „Plánujeme posílit pozici společnosti ISI Automation a jejích závodů v Lemgu a Extertalu a vytyčili jsme si jasný cíl dále rozšiřovat naše obchodní aktivity v tomto důležitém oboru digitalizace se všemi stávajícími i budoucími zákazníky“.

Současní ředitelé společnosti ISI Automation, Frank Marek a Volker Sasse, budou společnost pod většinovým vlastnictvím Jungheinrichu i nadále vést a zajišťovat tak kontinuitu. Frank Marek vysvětluje: „Na trhu, který nabízí konkurenční příležitosti na mezinárodní scéně, tato investice představuje důležitý krok ve strategickém vývoji společnosti ISI Automation zde v oblasti Východního Vestfálska-Lippe“.