Terry Unnai je novým předsedou představenstva společnosti TMHE

Zkušený obchodník se silným a pevným zázemím v mezinárodním byznysu s manipulační technikou nahrazuje ve funkci Norio Wakabayashiho. Tato změna je reakcí na akvizici společnosti Vanderlande, kterou Toyota Industries Corporation završila před pěti měsíci.

Norio Wakabayashi

Terry Unnai má více než 35 let zkušeností v globálním obchodě s manipulační technikou. Více než 15 let úspěšně působil v různých vysokých manažerských pozicích v USA, v Evropě a v Austrálii. Do společnosti Toyota Material Handling Groupnastoupil v roce 2001. V tomto roce se stala Toyota světovou jedničkou v manipulaci a tuto pozici si nepřetržitě drží dodnes.

“Na svoji novou roli, na nové zákazníky i práci s novým týmem kolegů ve Švédské centrále v Mjölby se velmi těším. Naším společným cílem bude důraz na lidskou stránku manipulace, na dosažení nejvyšších standardů v oblasti bezpečnosti, ergonomie nebo spotřeby energie,” říká Terry Unnai.

Dokončení akvizice společnosti Vanderlande v květnu 2017 přineslo i další personální změny na nejvyšších řídících postech. Kromě jmenování nového prezidenta Norio Wakabayashiho, který je rovněž členem představenstva Toyota Material Handling Europe se do společnosti Vanderlande na pozici Senior Vice Prezident Global Advanced Logistics přesunul i Hans van Leeuwen, bývalý Senior Vice President divize Logistics Solutions společnosti Toyota Material Handling Europe.

Hans van Leeuwen i Norio Wakabayashi hráli klíčovou roli v procesu akvizice a v nových pozicích budou pokračovat v posilování spolupráce mezi oběma společnostmi. Kombinace produktového portfolia společnosti Vanderlande a Toyota Material Handling plně pokrývá požadavky současného světového trhu manipulace.