Skladovací kontejnery Diskont Depot

Společnost Diskont Depot, která poskytuje systém skladovacích kontejnerů, vznikla ve Vídni v roce 2004 a představuje velmi efektivní a levný způsob skladování téměř čehokoli, co zákazník potřebuje uskladnit. Protože se tento způsob osvědčil, rozšířil se dál a nyní se jedná o renomovanou evropskou síť. Dnes už funguje i v Brně, a to konkrétně na ulici Vídeňská a Křižíkova.

Skladování pro každého

Diskont Depot nabízí skladovací kontejnery k pronájmu, a to ve dvou možných velikostních variantách. K dispozici jich má v Brně již přes 210. Menší kontejnery (d/š/v) mají rozměry 2,9/2,3/2,4 m a větší 5,9/2,3/2,4 m. Objem skladovacích prostor v kontejneru je 16 m³ u menšího a 32,5 m³ u většího. cena pronájmu je 2 100 Kč a 3 100 Kč, opět podle velikosti kontejneru.

Skladování bez omezení

Skladování je jednoduché, samoobslužné a non-stop přístupné, takže poskytuje zákazníkovi flexibilní využívání kdykoli. Je možné pronajmout si i vysokozdvižný vozík pro manipulaci skladovaných předmětů. Přímo v areálu je také možné nakoupit obalový materiál, jako jsou zakrývací či fixační folie, lepicí pásky apod. Díky tomu, že jsou skladovací prostory střežené kamerovým systémem, je uskladňování bezpečné. Zákazník má ke svému pronajatému kontejneru přístup 24 hodin denně a také pohodlný příjezd osobním i nákladním vozem. V případě potřeby nočního přístupu ke kontejneru stačí zakoupení čipu od vstupní brány areálu, která je mimo pracovní dobu uzamčena.

Všechny potřebné informace lze nalézt na webu firmy diskontdepot.cz, kde jsou k dispozici také kontakty na pracovníky pro zodpovězení dalších možných dotazů.