HOPAX s.r.o.

Firma:
HOPAX s.r.o.
Adresa:
Nádražní 106, 78401 Červenka
Kontaktní osoba:
Roman Pavlík
Telefon:
585341106
Email:
hopax@hopax.cz
Web:
http://www.hopax.cz

Společnost HOPAX s.r.o. je činná v  oblasti výroby a dodávek svařovaných ocelových konstrukcí z nelegovaných ocelí. Výrobní prostory společnosti a nosnosti jeřábů umožňují výrobu svařenců do hmotnosti 35t a délky 35m.

Hlavní výrobní oblasti jsou svařované konstrukce strojů včetně opracování, ocelové konstrukce průmyslových hal,  ocelové konstrukce podpěrných konstrukcí pro technologická zařízení a ocelové konstrukce jeřábů. Vše včetně provádění povrchových úprav.

Společnost HOPAX s.r.o. provádí nejen výrobu ocelových konstrukcí hal, ale i jejich kompletní montáž včetně stěn, střechy, vrat, oken atd. Haly jsou vybavovány rovněž jeřábovými drahami a jeřáby. Maximální rozpětí hal bez vnitřních sloupů je 80m.

Jeřáby jsou vyráběny na základě licenční smlouvy s francouzskou firmou Verlinde www.verlinde.fr . Firma Verlinde dodává jeřábové kočky, pojezdy, elektroinstalaci a společnost HOPAX s.r.o. zajišťuje statický projekt, výrobu ocelové konstrukce montáž a uvedení do provozu u zákazníka. Maximální rozpětí vyráběných jeřábů je 24m, maximální nosnost 80t. Současně je zajišťován nepřetržitý záruční a pozáruční servis zvedací techniky včetně provádění revizí.

Součástí společnosti HOPAX s.r.o. je autoservis osobních vozidel, který poskytuje služby široké veřejnosti.

Od konce roku 2008 společnost HOPAX s.r.o. provozuje mezinárodní kamionovou autodopravu po celé Evropě. Disponuje celkem 30 tahači a návěsy, z toho 12 návěsů je chladírenských a jedna souprava je vybavena pro nadměrné náklady do délky 28m a hmotnosti 33t, včetně doprovodného vozidla.

Na realizaci záměrů a poskytování služeb má společnost HOPAX s.r.o.  k dispozici více než 220 zaměstnanců.

Nejsilnějšími stránkami společnosti HOPAX s.r.o. jsou profesionalita, vysoká flexibilita a operativnost.

Kapacity a vybavení moderními výrobními prostředky a technologiemi předurčuje společnost HOPAX s.r.o k zajišťování nejrůznějších dodávek, provádění oprav, obnovy a rekonstrukcí pro různá průmyslová odvětví.