Doprava se Zásilkovnou nově i z CZC.cz

Dvojka na online trhu s elektronikou se spojila se Zásilkovnou, a tím navýšila počet odběrných míst o dalších 5000. Po celý červen navíc zákazníci CZC.cz mohou využít dopravu přes Zásilkovnu za 1 Kč. 

„Z průzkumů víme, že více než 70 výdejen CZC.cz přispívá k dobrému vnímání naší značky zejména díky expertíze GEEKů, kteří dokážou zákazníkům poradit ohledně technických dotazů. Zásilkovnu se svými více než 4000 výdejními místy naopak uvítají zákazníci, kteří chtějí hlavně rychle a spolehlivě doručit objednávku. Už první čísla od spuštění Zásilkovny dokládají, že tato alternativa k pobočkám má na CZC.cz své místo,” říká Milan Duda, marketingový ředitel CZC.cz.

Dopravu přes Zásilkovnu za 1 Kč budou moci zákazníci CZC.cz využít po celý červen 2021 a bude platit na zboží z celého e-shopu, které splňuje podmínky pro zasílání zboží prostřednictvím Zásilkovny.

„Zásilkovna patří dlouhodobě k nejoblíbenějším přepravním firmám v České republice, disponuje největší sítí výdejních míst, které mohou v rámci společné kampaně zákazníci CZC.cz využít. Výdej zásilky na výdejním místě trvá v průměru pouhých dvacet vteřin, zákazníci nemusí čekat ve frontách a sami si volí, kdy si zásilku vyzvednou,” říká Milan Šmíd, CMO skupiny Packeta.