Petr Horák novým generálním ředitelem PPL

Únor 2019 – K 1. 3. 2019 dochází ke změně na postu generálního ředitele PPL CZ s.r.o. a DHL Parcel Slovensko s.r.o. Dosavadního generálního ředitele Petra Chvátala nahrazuje k uvedenému datu Petr Horák.

Petr Chvátal působil v PPL od roku 2016. Během jeho vedení prošla PPL významnou transformací se zaměřením na rozvoj služeb v oblasti eCommerce.

Petr Horák pracuje v PPL od roku 2002 a prošel pestrou škálou pozic. Poslední čtyři roky zastával pozici provozního ředitele pro Českou republiku a Slovensko.

„Mým hlavním cílem je připravit PPL na nadcházející výzvy spojené s vývojem trhu v ČR i EU. Budeme i nadále posilovat naši pozici na přepravním trhu se zaměřením na zvyšování kvality všech služeb, které poskytujeme našim zákazníkům i široké veřejnosti, prostřednictvím budování stabilní základny spokojených zaměstnanců a všech partnerů v našem dodavatelském řetězci. Věřím, že pod mým vedením bude společnost nadále prosperovat a v pozici největší firmy v oboru bude významně přispívat k rozvoji logistických služeb v Česku a na Slovensku,“vyjadřuje se ke změně Petr Horák.