PANATTONI EUROPE

Firma:
Panattoni Europe
Adresa:
Slovanský dům
Na Příkopě 859/22
110 00, Praha 1
Kontaktní osoba:
P
Telefon:
+420 225 341 336
Email:
czinfo@panattoni.com
Web:
http://www.panattonieurope.com/cz/

 

 

Panattoni Europe je developer průmyslových ploch. Od zahájení své činnosti v roce 2005 jsme dokončili projekty o celkové rozloze více než 3,2 milionů m² v Polsku a v České republice. Naším cílem je podpořit místní podniky tím, že jim poskytneme multifunkční areály pro skladování a výrobní činnost, přizpůsobené na klíč požadavkům klientů. Pro rozšíření naší aktivity kupujeme pozemky, a to v rámci nejstrategičtějších oblastí v dané zemi. Poskytujeme poradenství při každé fázi investičního procesu. 

Nabízíme průmyslové, skladové a kancelářské plochy. Specializujeme se na stavby na klíč (build-to-suit – BTS), které přesně odpovídají požadavkům jednotlivých klientů. Naše portfolio parků nabízí prostory a pozemky po celé České republice k okamžitému pronájmu. 

Jako správci zařízení nabízíme komplexní administrativní a provozní služby: 24-hodinové zabezpečení, zajištění údržby, výkonnost technického vybavení a také profesionální vzhled parků. Mezi klienty Panattoni patří velké mezinárodní společnosti jako: Amazon, DSV, Kion Group, Assa Abloy, Lear Corporation, Simoldes Plasticos, Steelcase, Ideal Automotive, Leoni, GEA, DHL, BWI, HP Tronic.

Panattoni Europe má kanceláře v České republice, Německu, Lucembursku, Nizozemí, Polsku a Rumunsku. Další informace najdete na našich webových stránkách www.panattonieurope.com