KAROSERIA a. s. / LIFT UP

Firma:

KAROSERIA a. s. / LIFT UP

Adresa:
Heršpická 758/13, 619 00 Brno

Kontakty:

Kontaktní osoba:
Jan Klimeš – obchodní manager
Telefon:
+420737207556
Email:
jan.klimes@karoseria.cz
Web:
http://www.liftup-brno.cz

Společnost LIFT UP, s. r. o. byla založena 1. listopadu 2014 pro obchodní, servisní činnosti a služby v oblasti manipulační techniky společnosti KAROSERIA, a. s., která je jediným společníkem LIFT UP, s. r. o. od data 25.11.2014 v rámci koncernu PROSPERITA. Služby v oblasti manipulační techniky jsou zákazníkům a obchodním partnerům poskytovány na provozovně v areálu MATE, a. s. , Havránkova 30/ 11, 619 00 Brno. V současné době nabízí manipulační techniku o italského výrobce PRAMAC/ LIFTER, přídavná zařízení a navíjecí bubny značek MATE, A.T.I.B., C/M a DEMAC. Obchodní sortiment je doplněn o pojezdová kolečka a rolny společnosti BS Rollen.

Historicky byla servisní činnost zaměřena na opravy manipulační techniky značky DESTA, opravy traktorů Zetor, renovaci převodových skříní a hydraulik traktorů Zetor I – III UŘ včetně provádění oprav menších stavebních strojů a roleb. Služby v servisní činnosti manipulační techniky byly utlumeny v první polovině roku 2016 a nyní jsou zajišťovány zprostředkovaně.

Hlavní orientace společnosti LIFT UP, s. r. o. je na oblast mechanických a hydraulických přídavných zařízení k čelním vysokozdvižným vozíkům, teleskopickým manipulátorům a ostatním strojům včetně dodávek skladové manipulační techniky. V současné době se pozitivní rozvíjí dodávky kabelových a navíjecích bubnů.

Od 1.ledna 2018 převzala společnost LIFT UP, s. r. o. prodej manipulační techniky a přídavných zařízení pro slovenské zákazníky od společnosti MATE Slovakia, spol. s r.o. se sídlem v Bratislavě.

Dnem 01.07.2018 obchodní činnost společnosti LIFT UP, s. r. o je prováděna a zajišťována pod obchodní značkou „LIFT UP – manipulační technika“ prostřednictvím mateřské společnosti KAROSERIA a. s. v rámci ČR a SK.