Hala Estée Lauder v Chebu nejlepším pronajatým skladem střední, východní a jihovýchodní Evropy

Duben 2019 – Stavitel průmyslových zón Panattoni Europe slaví po dvou letech opět trojnásobné vítězství v Síni slávy CIJ Awards Europe, která oceňuje nejlepší průmyslové nemovitosti ve střední, východní a jihovýchodní Evropě. Na slavnostním galavečeru v pražském hotelu Marriott převzal ocenění v kategorii Warehouse Lease za distribuční centrum DHL pro Estée Lauder v Chebu a v kategorii Warehouse Development za distribuční centrum Amazonu v Polsku. Společnost byla také vyhlášena nejlepším logistickým developerem, a potvrdila tak pozici lídra evropského trhu průmyslových nemovitostí.

„Distribuční centrum DHL pro Estée Lauder v Panattoni Parku Cheb vyniká především inovacemi a ekologickou šetrností. Proto sbírá jednu cenu za druhou. Ukazuje se, že sázka na chytré technologie a udržitelný rozvoj se vyplatí, a to nejen v oblasti oborových soutěží. Provozovatel šetří přírodu, energii i náklady a v neposlední řadě zlepšuje svou image,“ říká Pavel Sovička, generální ředitel Panattoni Europe pro Českou republiku a Slovensko.

 

Síň slávy zavedla organizace CIJ Europe v roce 2016 jako druhý stupeň hodnotící platformy, aby porovnala a vyznamenala elitní projekty, společnosti a provozovatele na trhu s nemovitostmi ve střední, východní a jižní Evropě. Ve finále mezi sebou soupeří vítězové ze 6 zemí napříč regiony CEE a SEE. Síň slávy reprezentuje v rámci těchto regionů jedinečnou soutěž s transparentním a profesionálním systémem hodnocení 600 zkušených manažerů nemovitostí po celé Evropě.

 

Hala DHL provozovaná pro amerického výrobce kosmetiky Estée Lauder Companies v Panattoni Parku Cheb vyniká chytrými technologiemi a inovativním řešením v oblasti udržitelného rozvoje. Budova byla certifikována v rámci BREEAM 2016 s dosud nejvyšším hodnocením v České republice. Experty z oblasti industriálního developmentu zaujala již několikrát, například na fóru LOG-IN vyhrála kategorii Inovace v logistických realitách.