GO! Express & Logistics rozšířila mezinárodní HUB v Německu

Jen necelý rok zabraly stavební práce na rozšíření centrálního HUBu společnosti GO! v německé Niederaule. Během přestavby bylo vykopáno 40 000 m³ půdy, zmanipulováno více než 300 betonových dílů o hmotnosti přes 2 700 tun, nainstalovány byly elektrické kabely o délce 80 km a pracovníci na stavbě strávili přes 30 000 hodin. Celková investice do tohoto projektu přesáhla 11 milionů EUR.

„Rozšíření našeho HUBu v Německu zvýšilo jeho kapacitu o 100%. Díky tomu jsme více než připraveni na nadcházející sezónu, a to i pro segment nadměrných zásilek,“ řekl pan Martin Koča, CEO společnosti GO! Express & Logistics v České republice.

V HUBu je nyní prostor větší než 7 600 m², který může být využitý na skladovací prostory i kanceláře. Díky tomuto rozšíření jsou schopni zaměstnanci roztřídit 11.000 zásilek za hodinu. Právě kvůli stále rostoucímu objemu zásilek bylo nutné rozšířit centrální HUB, aby bylo zachováno vysokých standardů ve skladování i přepravě. GO! Express & Logistics v HUBu v Niederaule v současné době odbaví více než 6,5 milionů zásilek za rok.